8. 3. 2023

Česko-Rakouská svatba Zuzky a Philippa

Se Zuzkou a Philippem jsme se poznali na krásné svatbě Janči a Radima v Zábeštní Lhotě. Zuzi byla na svatbě jako družička a jedna z nejbližších kamarádek Jany. Oběma to moc slušelo a pamatuji si, že jsem je hezky zvěčnila pod velkým stromem. Jak už to na svatbách mívám, vždy se zapovídám s nějakým cizincem. Jelikož byla Zuzka poblíž Janči a já měla zrovna kratší pauzu, povídali jsme si s Philippem o tom, jak spolu bydlí, o práci, cestování a jazycích. Nakonec se přidala i Zuzka a společně jsme i povečeřeli.

Při loučení mi oba sdělili, že by mne měli moc rádi jako svatební fotografku. Svatba sice nebyla ihned, aby se vše podařilo v době zavírání všeho naplánovat, ale najednou mi někdo dopoledne volal a byla to Zuzka! Musím říct, že vymysleli vše dokonale.

Svatba byla nádherná! Když jsem přijela v předvečer na místo, připadala jsem si jako v Toskánsku. Na místo se sjížděli i ostatní hosté a tak jsem měla možnost s předstihem poznat i některé z přátel novomanželů a rodinu. Nechyběl ani pejsek Ella!

Svatební den Zuzi a Philippa byl nádherný od začátku až do konce. Večer zahrála za mě naprosto skvělá kapela a všichni se náramně bavili. Nakonec ještě jako překvapení pro nevěstu a ženicha zazpívala nádherná přítelkyně Philippova tatínka, talentovaná Carol z Washingtonu, jejíž píseň všechny dojala, včetně mě. Ještě jednou děkuji manželům za důvěru.

Svatební přípravy a ubytování: Kocanda Kravsko
Svatební místo pro obřad a oslavu: Stodola Suška
Oddávající: Sandra Silná
Kapela: LOL Party Kapela

SHARE THIS STORY